Menü Kapat

Villa Taşımacılığı

bodrum-villa-tasimaciligi

Villa taşımacılığı işlemlerinin çok basit bir iş olmadığını gereken özen ve profesyonelliğin gösterilmesi gerektiğini biliyoruz. Uzun yıllardır tüm Türkiye’ye villa taşımacılığı alanında vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde gereken deneyim ve tecrübeyi kazanmış olan firmamız, sizlere de bu alanda sorunsuz bir nakliyat süreci yaşatmak için faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurtoğlu Nakliyat firmamız Villa Taşımacılık hizmetlerini sunan en iyi nakliyat şirketlerinin başında firmamız gelmektedir. Yıllardır edindiğimiz deneyim ve tecrübe ile her geçen gün daha profesyonel olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, şehiriçi nakliyat ve şehirler arası nakliyat konularında bizleri tercih eden kişi ve firmaların memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Villa taşıma hizmetlerimiz de sektörde öncü rol oynayan işletmemiz, alanında deneyimli çalışma arkadaşları ile ilerleyerek, sizlere memnuniyet odaklı ve sigortalı taşımacılığın rahatlığını sunmaya çalışmaktadır.

bodrum-villa-tasimaciligi

Bodrum Villa Taşımacılığı

Villa taşıma hizmetleri tecrübe, deneyim ve profesyonellik isteyen bir alandır. Standart evden eve nakliyat hizmetlerinde yürüttüğümüz süreçlerede aynı değer ve titizliği gösteriyoruz. Fakat villa tarzı yapılarda eşya sayısının fazla ve değerli eşya oranının yüksek olması sebebiyle sorumluluğumuz daha da artıyor. Bu sorumluluğu problemsiz bir şekilde sonlandırıyoruz.

Sigortalı villa taşımacılığı sizlerin en küçük eşyanıza kadar tarafımızdan kaynaklanabilecek olumsuz durumlarda maddi ve manevi bir zarar görmemeniz için en çok önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Kurtoğlu Nakliyat olarak bu konuda büyük bir titizlik ve özenle hareket ederek herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için dikkatlice çalışıyoruz.

Villa taşımacılığı ne kadar sürmektedir?

Taşınacak eşyanın miktarı, gideceği mesafe ve istenilen hizmet şekline göre değişkenlik göstermektedir.

Villa taşıma fiyatları ne kadardan başlamaktadır?

En dip rakamlar 3000 TL’Den başlamaktadır. Yapılan ücretsiz ekspertiz incelemesi sonucunda net bir şekilde fiyat ortaya çıkmaktadır.

Villa taşıma hizmetlerinde hangi sigorta firması ile çalışıyorsunuz?

Firmamız tüm villa taşıma hizmetlerinde AXA güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalatmaktadır.

Villa taşımacılığında hangi hizmetleriniz var?

Mobilya, Beyaz eşya, elektrik gibi tüm ev taşıma hizmetlerinde gerekli görülen ihtiyaçlar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Nakliyat sektörüyle ilgili paylaşımlarımızı ve kampanyalarımızı takip etmek isterseniz instagram hesabımıza buradan erişebilirsiniz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button