Menü Kapat

Kurtoğlu Nakliyat ve Müşteri Memnuniyeti

BODRUM KURTOĞLU NAKLİYAT VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

       Bodrum Kurtoğlu Nakliyat firmamız her daim eşyalarınızı kendi eşyası gibi sahiplenen ve koruyan firma vizyonuna sahip çalışmalar sağlamıştır. Bodrum Kurtoğlu Nakliyat evden eve nakliyat çalışmalarını şehir içi ve şehirler arası nakliyat olarak gerçekleştiren firmamız bu her eşya taşımacılığı çalışmasında nakliyat hizmetleri gerçekleştirmiştir. Eşyalarınızı taşınırken yakın veya uzak mesafe dikkate alınmadan paketleme işlemi yapılarak en ufak bir risk durumuna maruz kalmaması için üst düzey bir işçilik sunulmaktadır. Evden eve eşya taşıma hizmetlerimizden en hızlı taşımacılık sunan asansörlü eşya taşıma çalışmasını da sunuyoruz. Asansörlü nakliyat araçlarımız yüksek katta ikamet eden ve eşya taşımaya uygun olmayan evlerde müşterilerimize sunmuş olduğumuz alternatif bir nakliye hizmetidir. Uygun fiyata sorunsuz taşınmazın kaliteli yönetimi olan bu sistem, firmamız aracılığında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

       Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak taşınma sürecinin stres ve zorluklarını biliyoruz ve bu yüzden müşterilerimize çözüm ortağı olmaya özen gösteriyoruz. Taşınma öncesi nakliyesi yapılacak eşyalarınızı yerinde tespit ederek uygun, güvenli bir planlama yapıyoruz. Oluşabilecek her türlü sorun ve probleme karşı çözüm odaklı davranmaya özen göstererek karşılıklı diyaloğa önem veriyoruz. Nakliye sonrasında da hizmetlerimizi geliştirmemize ışık tutacak dilek ve önerilerinizi dinleyerek daha iyi bir müşteri memnuniyeti için kendimizi bu sektörde geliştirmeye özen gösteriyoruz.  

       Bodrum Konacık da bulunan nakliyat ofisimizde, iş öncesi görüşmeleri yüz yüze yapabilmek ve deneyimlerimizi aktarabilmek için siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.  

Sektörde karşılaşılan en büyük problemlerden  biride iletişimdir. Firmamız bu konu ile ilgili olarak müşteriyle iletişim halinde olan çalışanlarına bu konuda eğitim vermektedir. Çalışanlarımızla oluşan iletişimsizlik noktasında organizasyon müdürümüz sizinle direk iletişime geçerek görüşme sağlar. Böylece oluşabilecek yanlış anlaşılmaların önüne geçilmiş olur. Empati kurmaya özen gösteriyoruz.  İletişimin ne kadar önemli olduğunu bilerek ve güvenin bu şekilde sağlanabileceğini göz önünde bulunduran firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için günden güne kendini geliştirmeye devam ediyor.
 Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak nakliyat sektöründe hizmet verirken aldığımız sorumluluğun farkında olarak hareket ediyoruz. Önemli olanın çözüm odaklı davranmak olduğunu biliyoruz ve bu bilinçle nakliye işlemini sizin için kolaylaştırma amacıyla hizmet veriyoruz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button