Menü Kapat

Bodrum Otel Taşımacılığı

BODRUM OTEL TAŞIMACILIĞI

Otel ve Turist sayısının gün geçtikçe artması sebebi ile Otel Taşımacılığı için yer ve mekân olarak değişimleri sürekli hale gelmektedir. Otelinizde yer alan parça eşyalarınız veya tüm otel ekipman, eşyalarınız ve müşteri eşyalarınız ister otel içi ister otel dışı nakliyelerinizi Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak profesyonel ekibimiz ile yapıyoruz.

Keşif uzmanımız tarafından Otelinize ait tüm birimlerde ve çalışma alanlarında detaylı tespit ile çalışma şartları belirlenerek yapılacak iş programının ardından işletmenize en uygun fiyat çalışması yapılır. Otel taşımacılığı oldukça ince detaylara sahip bir iş olmaktadır. Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak birçok otele çeşitli hizmetlerimiz daimi olarak olduğundan dolayı bu konuda titiz ve özenli çalışma prensiplerine sahibiz.

Otelinize ait ekipman, eşya, müşteri valiz vb nakliyesi otel dışında diğer bir şehir veya adrese yapılacak Nakliyeleriniz içinde hizmet vermekteyiz. Keşif uzmanımız tarafından yapılacak tespit ve çalışma şartlarının tarafınıza detaylı bir şekilde sunumunun yapılmasının ardından en uygun fiyat çalışması tarafınıza sunularak Nakliyat işlemi yapılır.

    Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak her ihtiyacınızı karşılayabilecek araç filomuz ve deneyimli ekibimizle Nakliye durumuna  uygun olan aracımızı tahsis edip fiyatlandırmamızı yapmaktayız. Fiyatlandırma için (Eşya durumu) + kat durumu + asansör ihtiyacı + gidilecek mesafe durumları göz önünde bulundurularak yapılır. Ayrıca özel talepler, ek hizmet ve ayrıntılı işçilikler de maliyetlerin belirlenmesinde bir diğer etkendir.

Otel taşımacılığı hizmeti altında müşterilerin özel eşyalarını araçlarımızla havalimanı ve ya otogara da taşınması konusunda hizmet vermekteyiz. Fazla sayıda bavul ve çanta müşterilerimiz için sorun olmaktan çıkar. Uçak ve ya otobüs saatinden önce bavularınız teslim edilir.

Çözüm ortağınız olmak ve Siz değerli Müşterilerimizin istek ve dileklerini çözüme ulaştırmak için Bodrum Kurtoğlu Nakliyat  olarak hizmetinizdeyiz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button