Menü Kapat

Nakliyat Firması Seçimi

NAKLİYAT FİRMASI SEÇİMİ

Bodrum Nakliyat Firmaları konusunda Bodrum da çok fazla firma olmakla beraber seçim yapmakta zor hale geliyor. Firmamızı diğer firmalardan ayıran temel özelliklerden biriside müşteriye uygun hizmet politikasını benimsemiş olmamız. Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak taşınma öncesi müşterimizle yüz yüze görüşerek isteklerine uygun nakliyatı planlıyoruz. Böylece en kaliteli ve memnuniyeti yüksek nakliyat hizmetini vermekteyiz.

Nakliyat konusunda seçim yaparken dikkat edilmesi gereken çok fazla nokta vardır. Güven ve çözüm odaklılık bunlardan en başta olması gerekenlerdir. Ofisimizi ziyaret edebilir, araçlarımızı görebilir ve kurumsallığımızdan emin olabilirsiniz.  

7/24 ulaşılabilir bir firma olmanın yanında araç çeşitliliğine sahip bir firma olmamızın hizmet kalitemizi artırdığını bilmenizde fayda var.

Fiyat politikamız ise kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla yapabilmektir. Köklü ve kurumsal bir firma olduğumuzdan dolayı bu bizim için uygulanabilir hale geliyor. Bodrum sokaklarına uygun küçük boy araçlarımız sayesinde küçük hacimli işlerde uygun fiyatlarla taşınabilmektedir.

Firmamız kendi araç filosuna sahiptir. Araç çeşitliliğine sahip olmamız nakliye hizmetini daha uygun hale getiriyor.

Bodrumda şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız Bodrum un yerel firması olmamız sebebi ile bütün semtlere hakim olduğumuz için taşınmanız bu açıdan çok daha kolay ve sorunsuz olacaktır.

Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetinin yanında ikinci el eşya alım satımı ve eşyalarınız için Depolama hizmeti verdiğimizi de Kurtoğlu Nakliyat olarak belirtmek isteriz.

 

Nakliye firması seçerken nelere dikkat edilmeli?

 

Seçtiğiniz firmanın ucuz olması size pahalıya mal olabilir. Tercih ettiğiniz firmanın yeterliliğinden emin olmalısınız. Özellikle Nakliye işi yapan firmaların K3 belgesine sahip olması gerektiğini bilmelisiniz.

Taşınacak olacak eşya konusunda mutabık olunmalı ve karşılıklı olarak nakliyat sözleşmesi yapılmalıdır.

Nakliyat firması  ekip olarak çalışmalı , paketleme ve ambalajlama yaparak taşıma yapmalıdırlar.

Nakliyat Firmaları kendi araçlarıyla çalışmalarını yapmalıdır.

            Nakliyat firması planlı olarak çalışmalı, zamanlama ve zaman yönetimi konusunda tecrübeli ve deneyimli olmalıdır.

            İş konusunda saygılı ve titiz davranmalıdırlar.

Tecrübeli  taşıma elemanlarına sahip bir firma olmalıdır. Özellikle beyaz eşya ve elektronik eşya konusunda bilinçli taşıma çok önemlidir.

Kurumsal ve belli bir kalitede hizmet veren evden eve nakliyat firmaları tercih edilmelidir. 

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button