Menü Kapat

Bodrum Villa Taşımacılığı

bodrum-nakliye-firmamiz

Bodrum Villa Taşımacılığı

Söz konusu villa olduğunda, net kullanım alanları dairelere ve müstakil evlere istinaden daha fazla oda sayısı ve daha büyük metrekaresi olan yapılardır. Bu sebeplerden dolayı taşınma süreci daha detaylı ve kapsamlı olmaktadır ki; bu yüzden de villa taşımacılığını Özel Taşıma sınıfına koymak gerekir.

Bodrum da profesyonel olarak evden eve Bodrum villa taşımacılığı hizmeti veren firmamız Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak ilk etapta Keşif Uzmanımız tarafından yerinde tespit ile en uygun planlamayı yapar. Tespit ve inceleme neticesinde taraflara en uygun nakliyat sözleşmeleri yapılır ve belirlenen düzen içerisinde alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından eşyalarınız kutulanır, paketlenir ve araçlarımızda uygun şekilde istiflenerek taşıma işleminiz yapılır. Ekibimizin başında gelen Ekip Lideri süreci yakından takip ederek oluşabilecek aksaklık vb. durumların önüne geçmiş olur. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız, sizin dilek ve önerilerinize göre davranmaya dikkat ederek taşınmanızın stressiz bir şekilde geçmesini Ekip Liderimizce sağlar. Böylece taşınma işleviniz bitirilip eviniz size teslim edildiğinde süreci sorunsuz olarak tamamlamış oluruz.

Hizmetimiz Bodrum Villa taşımacılığı sırasında dikkat edilmesi gereken konulardan biride tercih ettiğiniz firmanın bu konuda tecrübesi ve deneyimi olmalıdır. Villa taşımacılığı öncesinde hazırlıklar eksiksiz yapılmalı, kullanılacak olan malzeme ve mühimmat iyi saptanmalıdır. Böylece oluşabilecek aksaklıkların ve zaman kaybının da önüne geçilmiş olunur. Diğer bir önemli nokta ise zamanı iyi kullanmaktır. Kapsamlı ve özel taşımalarda bu konu ekstra önem kazanır. Taşınmanızı sizin istediğiniz sürede gerçekleştirmek için bu konuda da ekstra özen gösteriyoruz.

Villa taşımacılığı sırasında elbiseleriniz için özel askılı elbise kolileri kullanılır. Gardıroplarınızın söküm ve kurulum sürecinde askıda kalması gereken kıyafetlerinizin kırışmasının ve zarar görmesinin önüne geçilerek yerleşme sürecinin daha kolaylaştırılması sağlanır. Kullanılan bir diğer malzeme ise sünger köşebenttir. Mobilyalarınızın paketlenmesi sırasında uç kısımlarına sünger köşebent konularak ekstra koruma sağlanır. Böylece oluşabilecek zararın önüne geçilmiş oluyoruz.

Villa taşınması öncesinde yapmanız gereken tek şey taşınma öncesinde özel ve kişisel eşyalarınızın (cüzdan, telefon, anahtar, ziynet eşyaları vb.) tarafınızca taşınmasıdır. Geri kalan tüm detayları siz değerli müşterilerimiz için Bodrum Kurtoğlu Nakliyat ailesi olarak biz yapıyoruz.

bodrum-villa-tasimaciligi
Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button