Menü Kapat

Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar?

Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar?

Evden eve nakliyat; bütün eşyaların paketlenmesini, de-montaj ve montajını, eşyaların araca taşınmasını, yeni adrese eşyaların nakliyatını, eşyaların yeni eve taşınmasını ve son olarak eşyaların istenilen yerlere yerleştirilmesini kapsar. Eğer eklemek istediğini başka bir hizmet var ise firmamıza iletmeniz durumunda verilecek hizmetlere eklenir. Kolileme hizmeti almak isterseniz ek ücret karşılığında firmamızdan bu hizmeti de alabilirsiniz.

Eşyaların Paketlenmesi / Ambalajlanması

Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak en çok önem verdiğimiz konulardan biride eşya paketlemedir. Eşyanın paketlenmesi taşıma sırasında oluşacak her türlü düşme ve ya sürtünmeye karşı eşyalarınızı korur. Bu sayede eşyalarınız zarar görmeden yeni adresinize taşınır. Büyük eşyalarınız ambalajlanma işlemi için ek ücret talep edilmez. Anlaşılan fiyat bu hizmeti kapsamaktadır.

Eşyaların Yüklemesi

Eşyalar ambalajlandıktan sonraki aşama eşyaların araca yüklenmesidir. Gerekli durumlarda binanın dışına asansör kurularak Asansörlü Taşımacılıkta yapılabilir. Bu tarz durumlarda dışardan asansör kiralanacağı içi ek ücret olabilir. Daha önceden yapılan keşifte kamyon eve en yakın noktaya konularak yükleme işlemi daha kolay hale getirilmeye çalışılır. Eşyaların yüklenmesi de aynı şekilde Evden Eve Taşıma Hizmetine dahildir.

Eşyaların Araçtan İndirilmesi

Araca yüklenilen eşyalar yeni adrese getirildiğinde dikkatli bir şekilde yeni evinize indirilir. Ayrıca eşyalar boşaltılırken kat sayınıza bağlı olarak nakliyat asansörü, bina asansörü veya bina merdiveni kullanılabilir.

Eşyaların Yerleştirilmesi

Eşyalarınız araçtan indirilirken sizin yönlendirmenize göre yerleştirme yapılır. Koliler yerleştirilecek odalara bırakılır. Eşyalarınızın evinize yerleştirilmesi Evden Eve Taşıma Hizmetine dahildir.

Eşyaların De-Montajı ve Montajı (Söküm/Kurum)

Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak iş bilen elemanlarımız gerekli görülen bütün eşyalarınızın montaj ve de-montaj işlemlerini yapacaktır. Örnek olarak gardırobunuz, yemek masanız, televizyon üniteniz ve benzeri eşyalarınızın montajı ve de-montajı tarafımızca yapılır. Eşyalar sökülmeden nakledilebiliyorsa ilk tercih o şekilde olacaktır. Ayrıca bu hizmet de Evden Eve Taşıma Hizmetine dahildir.

Evden Eve Nakliyata Neler Dahildir?

Evden eve nakliyata bütün eşyalarınızın (A dan Z ye) yüklenmesi, ambalajlanması, gerekli görülen yerlerde eşyaların sökme ve kurma işlemlerinin yapılması ayrıca yerleştirilmesi dahildir. Anlaştığınız veya anlaşacağınız firma bu hizmetleri size söylenilen fiyatta yapacaktır. Ekstra ücret gerektiren hizmetler ise kolileme ve dış cephe asansörüdür.

Evden Eve Nakliye Neleri Kapsamaz?

Ev taşıma firmaları avize sökme, ocak sökme televizyon ve stor perde sökme işlemlerini yapar. Ancak söktüğü bu eşyaların kurulum hizmetini maalesef yapamamaktadır. Bunun nedeni Evden Eve Nakliyat firmalarının bu alanlarda uzman olmamasıdır. Ocak sökebiliriz ancak ocak kurulumunda yapılacak bir hata gaz kaçağına bu da daha büyük sorunlara yol açabilir. Aynı şekilde avize bağlama işleminde elektrik işlerinden anlamamız nedeniyledir. Televizyon eğer duvara monte edilecekse bunu maalesef yapamamaktayız. Evden eve nakliyat bu tür işlemleri kapsamaz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button