Menü Kapat

Nakliyat Fiyatları ‘nı Belirleyen Hususlar

nakliyat-fiyatlari

Nakliyat fiyatları bölgesel ve nakliyat firmalarına bağlı olarak değişiklik gösteren bir piyasadır. Evden eve taşımacılıkevden eve nakliyatofis taşımacılığışehirler arası nakliyat gibi alanlarda hizmet veren nakliyat firmalarının belirlemiş olduğu sabit fiyatlar yoktur. Göç alan bölgelerde hizmet veren nakliyat firmalarının diğer bölgelere göre müşteri pazar payı daha yüksek olduğu için fiyatlar biraz daha yüksektir. Aynı bölgede hizmet veren nakliyat firmaları nakliyat fiyatları konusunda çok fazla farklılık göstermemektedir. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa gibi yerlere taşınmak ya da nakliyat hizmeti almak isteyen vatandaşlarımızın karşısına biraz daha yüksek tutarlar çıkmaktadır.

Nakliyat Fiyatları Neden Farklılık Gösterir?

Nakliyat fiyatlarının farklılık göstermesinin birden fazla nedeni bulunmaktadır. Şimdiye kadar tecrübe ettiğimiz başlıkları aşağıda sizler için sıralamak istedik.

  • Bölgesel personel maaşları
  • Sigortalı Nakliyat hizmeti sunulması
  • Taşınacak eşya ya da malzemelerin yüksek maddi değere sahip olması
  • Varış noktası güzergahında bulunan ücretli otoban, otoyol ve köprülerin bulunması
  • Nakliyat işleminin gerçekleştirileceği araç büyüklüğü

 

Yukarıda sizler için sıralamış olduğumuz fiyat farklılık sebepleri, 20 yıldır hizmet verdiğimiz nakliyat sektöründe edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak aktardığımız bilgilerdir.

En Uygun Nakliyat Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Nakliyat hizmeti almak istediğiniz de en uygun fiyatlı nakliyat hizmeti ni tercih etmek isteyeceğinizi duyar gibiyiz. Firmamız Kurtoğlu Nakliyat gibi uzun yıllardır sektöre hizmet veren nakliyat firmalarında bölgeniz de hizmet veriyorsa, ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmeti alarak en uygun nakliyat fiyatını öğrenebilirsiniz. Bizlerde ana hizmet bölgemiz olan Bodrum’da, nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimize ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmeti sunarak, taşınması gereken eşyaları görerek, uygun araç seçimi yaparak bu şekilde fiyat belirliyoruz. Eşyalarınızı görmeden, nakliyat sürecini sigortalı bir şekilde gerçekleştirmeyen firmalardan da uygun fiyatlar alabilirsiniz. Fakat nakliyat sırasında yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumda, zaman ve maddi kayıplara uğramanız muhtemeldir. Bu konuda hangi firmadan nakliyat hizmeti almak isterseniz isteyin, nakliyat sürecinin sigortalı olup olmadığından emin olarak hizmet almanızı tavsiye ediyoruz.

nakliyat-fiyatlari

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat Fiyatları eşyalarınızın taşınmasını ya da nakliye edilmesini istediğiniz varış noktasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Başlangıç noktasından varış noktasına kadar ki mesafe, güzergah üzerinde ki ücretli geçişler, araç seçimi gibi hususlar nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde önemli birer etkendir. En sağlıklı ve ekonomik nakliyat hizmeti satın almak için, size en yakın, kurumsal, ofisi ve sabit numarası mevcut, sigortalı nakliyat hizmeti sunacak bir firma ile çalışmanızdır.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button