Menü Kapat

Nakliyat Sigortası Nedir? Neleri Kapsar?

nakliyat-sigortasi

Nakliyat Sigortası, herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu nakil vasıtalarıyla bir yerden bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları  poliçede belirlenmiş Nakliyat Sigortası kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür.

Nakliyat Sigortasının Avantajları

  • Bizler tarafından taşınan eşya ve malzemelerinizin tamamı teminat altına alınmış olur.
  • Taşımadan sürecinin başlamasından itibaren bizlerden yada bizler dışında kaynaklanan tüm zararlarınız tarafımızdan karşılanır.
  • Taşınan değerli malzemelerin ve ya eşyaların en küçük bir zarar bile görmesi halinde maddi ve manevi olarak sizleri ve firmamızı zor durumda bırakmayacak sözleşmelerdir.
  • Sözleşmede belirtilen hükümlere bağlı olarak belli bir limite kadar sizlere otomatik teminat sağlar.

Sigortalı Taşımacılık

Taşımacılığın gelişmesi ile birlikte Nakliyat Sigortalarının kapsamı büyümüş, taşımacılığın doğal tehlikelerine ilave olarak malların doğal niteliklerinden doğan tehlikeler ile bazı ticari tehlikeleri de kapsama dahil edilmiştir. Taşıtın uğrayacağı kazadan mala gelebilecek ziyan veya hasara karşı olabildiği gibi, bütün tehlikeleri kapsayacak şekilde de yapılabilmektedir. Firmamız sizlerin menfaatini düşünerek gerekli sigorta sözleşmelerini imzalayarak sigortalı taşımacılık faaliyetlerini bu şekilde sürdürmektedir.

nakliyat-sigortasi

Nakliyat Sigortası Neleri Kapsar?

Nakliyatını gerçekleştirdiğimiz sizlere ait malzeme ve eşyaların tamamı sigorta kapsamındadır. Sizlerle imzaladığımız nakliyat sözleşmesi gereği taşınacak malzeme ve eşyalarınızın içerisinde değerli eşyanın bulunmaması gerekmektedir. Bu eşyalar sizin sorumluluğunuzdadır. Değerli ve özel eşyalarınız hariç, taşınması için bizlere teslim ettiğiniz tüm malzeme ve eşyalarınız nakliyat sigortası kapsamındadır. Detaylı bilgi almak için bodrum nakliyat telefon numarası linkinden bizlere ulaşabilir detaylı sorularınızı sorabilirsiniz.

Nakliyat Sigortası herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu nakil vasıtalarıyla bir yerden bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş özel şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür. Malzeme ve eşyalarınızı taşıdığımız yol güzergahların da hava yolunu kullanmasakta geçtiğimiz köprüler, feribotlar bulunmaktadır. Nakliyat sürecimiz için anlaşmalı olduğumuz sigorta türü deniz, kara ve hava yolunu kapsamaktadır. Hem işletmemizi hem sizleri koruma altına alan bu sigorta türünün, hizmet almak istediğiniz firma tarafından gerekli şartları sağlanmış olarak garanti edilmesi gerekmektedir. Taşıma ve nakliyat hizmeti almadan önce, alacağınız hizmetin sigortalanmış olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayınız.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button