Menü Kapat

Bodrum İstanbul Evden Eve Nakliyat

bodrum istanbul evden eve nakliyat

Bodrum İstanbul Evden Eve Nakliyat profesyonel ekipler, tecrübeli nakliyat firmaları tarafından verilmesi gereken bir hizmettir. Kurtoğlu Nakliyat olarak 20 yılı aşkın süredir müşterilerimize nakliyat hizmeti veriyoruz. Hem şehiriçi hem de şehirler arası nakliyat taleplerinde hizmet veriyor ve bu konuda kendimize güveniyoruz.

Bodrum İstanbul Nakliyat Fiyatları

Bodrum İstanbul Nakliyat Fiyatları müşterilerimize verdiğimiz ücretler ve yaptığımız piyasa araştırması geneline bakarsak 2000 ile 4000 lira arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığında ki net tutarı belirlemek için kontrol ettiğimiz bazı durumlar mevcuttur. Eşya büyüklüğü, hassas eşya taşıma yapılıp yapılmayacağı, araç seçimi vb. durumlar maliyeti arttıracak ya da düşürecek etkenler arasındadır. Kurtoğlu Nakliyat olarak ücretsiz hizmetlerde sunuyoruz. Bodrum sınırları içerisinde verdiğimiz ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmetimiz ile herhangi bir ücret ödemeden almak istediğiniz nakliyat hizmeti için net fiyat öğrenebilirsiniz.

Eşyalarım Ne Kadar Sürede İstanbul'da olur?

Kurtoğlu Nakliyat olarak Bodrum İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için yolda olabilecek olumsuzluklar (yol çalışması, lastik patlaması, kaza vb.) göz önünde bulundurularak ortalama 24 saat teslimat süresi taahhüt ediyoruz. Genel olarak 12 saat içerisinde teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Fakat tüm doğabilecek olumsuzluklarıda hesaba katarak müşteriye bu şekilde bilgi vermemiz, sizlerin memnuniyetsizlik yaşamaması adına izlediğimiz yollardan sadece birisi. Dikkatli ve özenle aracımıza yerleştirilmiş eşyalarınıza hassas davranıyoruz. Sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi için tüm önlemleri alarak dikkatli bir taşımacılık süreci yürütüyoruz.

Bodrum İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bodrum İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları olarak hizmet veren irili ufaklı onlarca nakliyat firması bulabilirsiniz. Kurtoğlu Nakliyat olarak sizlere memnuniyet yaşamanız için bazı dikkat etmeniz gereken başlıklar belirtmek istiyoruz. Nakliyat sektörü ne yazık ki gerekli belgeleri olmayan, ticari olarak faaliyet göstermeyen, karayolları yetki belgeleri alınmamış işletmelerin, müşteriler üzerinde bıraktığı olumsuz etkilerden dolayı zor bir durumda. Nakliyat hizmeti almak istediğiniz de öncelikle işletmenin adres bilgisini teyit etmelisiniz. Daha sonra sabit bir telefonu, internet ortamında bulunan yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olmalısınız. Google işletme kayıtlarında bırakılan yorumlardan da faydalanabilirsiniz bu konuda. Firmamıza ait yorumlara Kurtoğlu Nakliyat Goole İşletme Yorumları linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. İşletmenin verdiği nakliyat hizmetinin sigortalanmış bir şekilde gerçekleştirildiğinden emin olmalısınız. Aksi taktirde nakliyat sırasında yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta eşyalarınızın gördüğü zararı karşılayarak muhattap bulamayabilirsiniz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button