Menü Kapat

Kurtoğlu Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

kurtoglu-nakliyat

Kurtoğlu Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Kurtoğlu Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri olarak uzun yıllardır sizlere kaliteli ve sigortalı taşımacılık hizmeti veriyor, gönül rahatlığı yaşamanızı sağlayarak eşyalarınızı bir noktadan diğer noktaya sorunsuz şekilde nakliye ediyoruz. Sizlere evden eve nakliyat ve bodrum nakliyat başlıkların da uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık

Kurumsal nakliyat ve taşımacılık anlayışıyla tüm süreçleri yakından takip ediyor, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleriniz de süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamak için tecrübelerimizi sizlere sunuyoruz. Kurtoğlu Nakliyat firmamız Bodrum’un en eski ve köklü nakliyat firması olup, zamandan kazanmanız için seçebileceğiniz en güvenilir nakliyat şirketidir.

kurtoglu-nakliyat

Çok Çeşitli Araç Filosu

Kurtoğlu Nakliyat olarak müşteri taleplerini baz alarak oluşturduğumuz araç filomuz da her büyüklükte araç yapısına rastlayabilirsiniz. Küçük ya da büyük eşyalarınızın tamamı için, nakliyat öncesi gerçekleştireceğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile uygun araç seçimi müşteri danışmanı arkadaşımız tarafından yapılır. Bu süreç size eşyalarınızın büyüklüğüne göre uygun araç seçimi yapılarak ekonomik bir nakliyat sürecinin yolunu açar. Standart araçlarla ve standart maliyetlerle küçük çaplı eşya ve malzemelerinize yüksek bedeller ödemeden nakliyat işlemini tamamlamış olursunuz.

Bodrum nakliyat firmaları veya fiyatları ile ilgili bir bilginiz yok ise en doğru bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz.

Eviniz ne kadar lüks olursa olsun tam donanımlı araçlarımız ile sizlere tam bir ekip işini sunuyor ve evinizde özellikle yatak odası mobilyalarının söküm ve aynı zamanda kurulum işlerini işinin ehli marangozlarımız ile sağlıyoruz.

Bodrum Nakliyat Hizmetleri Fiyatları

Bodrum Nakliyat hizmetleri fiyatları ile ilgili mesafe ve eşya büyüklüğü bilgisini bize iletişim sayfamız üzerinden ulaştırırsanız en net bilgiyi alabilirsiniz. Bu konuda net bir bilgi verebilmemiz için seçeceğimiz aracın, mesafenin ve ihtiyaç duyulacak personel sayısının önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu sürecin sağlıklı işlemesi için yukarıda da bahsettiğimiz gibi ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Taşınmadaki en önemli hususlardan bir tanesi ambalajlı taşımadır. Eşyalarınız için muhakkak ambalaj garantisi isteyiniz. Elemanlarımız kendi personelimiz olup işinin ehli insanlardır korsan firmalardan uzak durmanızı öneriyoruz.

Evden eve nakliyat için firmamız ULAŞTIRMA BAKANLIĞININ verdiği yetki belgeleri olan K1 VE K3 EVDEN EVE TAŞIMACILIK belgelerine sahiptir. Korsan firmalar son yıllarda epey artmıştır aradaki cüzi miktardaki fiyat farkları taşınma sonrası kabusa dönebilmektedir.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button