Menü Kapat

Bodrumda Pandemi Dönemi Nakliyat Sektörü

bodrumda-pandemi-donemi

Bodrumda pandemi dönemi nakliyat sektörü, yoğun talep alan önemli bir sektör haline geldi. Büyük ve kalabalık şehirlerden uzaklaşmak isteyen insanların, yaşamlarını sürdürmek istediği nadir yerlerden birisi Bodrum. Tabiki bu süreç beraberinde şehirlerarası taşımacılık talebi doğurarak nakliyat sektörüne epey bir katkı sağladı. Nüfusun hızlı bir şekilde yükselmeye devam ettiği Bodrum’da güvenilir ve kaliteli nakliyat hizmeti sunan firmalar daha çok tercih edilen nakliyat firmaları arasında. Kurtoğlu Nakliyat olarak müşterilerimizin yoğun taleplerine karşılık verebilmek adına bizlerde gerekli hazırlıklarımızı tamamladık. Araç filomuza yeni araçlar katarak, personel sayımızı yükselttik. Pandemi döneminde artan şehirler arası ve şehir içi nakliyat taleplerini sorunsuzca karşılamak için sürekli olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Pandemi Dönemi Hazırlıkları Nakliyat Sektöründe Önem Arz Ediyor

Bodrumda pandemi dönemi sebebiyle riskin yüksek olduğu bir süreç yaşanıyor. Yaz dönemi ve tatil beldesi olması sebebiyle Bodrum yüksek sayıda ziyaretçiyi ağırlıyor. Farklı illerden beldemize gelen misafirlerimiz risk seviyesini biraz daha arttırmakta. Bu sebeple nakliyat sektöründe sizlerin özel eşyalarını, ev araç gereçlerini taşıdığımız, birebir temasta bulunmamamız dolayısı ile araçlarımızın ve ekip arkadaşlarımızın kontrollerini aksatmıyoruz. Araçlarımız her nakliyat işleminin ardından komple dezenfekte ediliyor. Çalışma arkadaşlarımız maskesiz ve eldivensiz asla eşyalarınıza temasta bulunmuyor. Her gün bütün personellerimizin ateşleri ölçülerek gün gün not alınıyor ve değişimler yakınen takip ediliyor. Sektörde birlikte hizmet verdiğimiz diğer firmalarında aynı konulara dikkat ettiğini, etmesi gerektiğini önemsiyoruz. Bodrumda pandemi dönemi içerisinde her gün yoğun olarak gerçekleştirdiğimiz nakliyat süreçlerinin, salgının yayılmasına olumlu etki etmemesi için herşeye dikkat ediyoruz.

bodrumda-pandemi-donemi

Bodrumda Pandemi Dönemi

İl Sağlık Müdürlüğünün paylaştığı güncel Bodrum Covid-19 haritası, yaz tatili dönemi öncesine nazaran vaka sayılarının biraz daha arttığını gösteriyor. Bunun bir sebebide şehirler arası ulaşımın aktif şekilde rol alması. 2.dalga gelme ihtimaline karşılık taşınma ve nakliyat süreçlerini biran önce tamamlamak isteyen vatandaşlarımızın da bu sürece istemeden de olsa etki ettiği bir gerçek. Sizlerinde şahsi nakliyat işlemlerini gerçekleştirirken, gerekli önlemleri almanızı, virüs salgınının yayılmasını önleyici tedbirlerle hareket etmenizi tavsiye ediyoruz. Gerekli önlemleri alabilecek durumda değilseniz, Kurtoğlu Nakliyat firmamızı arayabilirsiniz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button