Menü Kapat

Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

nakliyat-firmasi

Nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler yazımızı siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek, nakliyat firması seçimin de sağlıklı karar vermenize yardımcı olmak için hazırladık. 20 yıldan uzun bir süredir nakliyat sektörün de hizmet veriyoruz. Yaşadığımız ve edindiğimiz tecrübeler ile her koşulda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanın, bize ve markamıza değer kattığını gördük. Geniş bir kitleye sürekli olarak nakliyat hizmeti veriyor, her nakliyat projemize aynı özen ve titizlikle yaklaşıyoruz. Nakliyat firması desekte artık teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurmak zorundayız. Her sektör gibi, nakliyat firmaları da web sayfaları, sosyal medya hesapları gibi dijital mecralarda yer alıyor. 

Bu mecralar ilk etapta sanal olarak algılanabilir. İşletmelerin web sayfalarında, sosyal medyada paylaştıkları içerikler özellikle de paylaşılan bu içeriklerin tarihleri işletmenin ne kadar zamandır faaliyette olduğu hakkında sizlere bir öngörüde bulunma şansı verebilir. Örneğin web sayfamızın nakliyat blog’u sayfasını ziyaret ederseniz sayfamızda ki geçmiş tarihli içerikleri görerek hem ne kadar süredir faaliyette olduğumuzu, hemde güncelliğimizi görebilirsiniz.

Nakliyat Firmalarından Memnun Olmayanlar Varsa?

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de aldığı hizmetlerden memnun kalmayan müşteriler muhakkak olacaktır. Hizmet almak istediğiniz firmanın memnuniyet derecesini, işletmeyle ilgili arama motorlarında arama yaparak, örneğin :  şikayet var sayfası gibi sayfaları ziyaret ederek, olumlu ve olumsuz geri bildirimleri inceleyebilirsiniz. Bu tarz mecralarda belirtilen olumlu ya da olumsuz yorumlar sizlere çalışmak istediğiniz nakliyat firması ile ilgili bilgi sağlayacaktır.

nakliyat-firmasi

Nakliyat Firması Seçerken Başka Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yukarıda saydığımız seçenekler dışında, özellikle kendi işletmemiz olan Kurtoğlu Nakliyat firmamızdan örnekler verebiliriz. Biz müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sağlamak amacıyla, yakın lokasyondaysa müşterimiz asla telefonda fiyat vermiyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile müşterimizin taşınması gereken eşyalarının olduğu noktaya gidiyor, eşyaları gördükten sonra uygun araç seçimiyle en ekonomik fiyatı sunmaya çalışıyoruz. Edindiğimiz tecrübelerde müşterilerimizden “daha eşyaları görmeden nasıl fiyat veriyorsunuz?” soruları üzerine uzun yıllardır bu şekilde hizmet veriyoruz. Çoğu müşterimiz merdiven altı, karayollarında taşımacılık belgesine sahip olmayan, sigortasız taşımacılık yapan işletmelerden mağdur durumda. Biz müşterilerimizi ofisimizde de ağırlıyor, araçlarımıza ve firmamıza ait yetki belgelerimizi ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunduğumuzu görmek isterlerse anında ibraz ediyoruz. Tecrübelerimizden yola çıkarak paylaştıklarımız, umarız nakliyat firması arayışı içinde olan müşterilerimize yol gösterecek nitelikte olmuştur. Sorunsuz ve problemsiz nakliyatlar diliyoruz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button