Menü Kapat

Bursa Evden Eve Taşımacılık

bursa evden eve taşımacılık

Bursa Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Bodrum kurtoğlu nakliyat olarak uzun yıllardır evden eve taşımacılık sektöründe hizmet veriyor ve müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Bodrum’dan Bursa’ya Nakliyat hizmetlerinizde tereddütsüz olarak tercih edebileceğiniz firmamız 7/24 sizlerin hizmetindedir. Bursa evden eve taşımacılık hizmetlerimiz sürekli ve çift yönlü olarak devam etmektedir.

Haftanın belirli günleri sürekli talep aldığımız Bodrum’dan Bursa’ya Evden Eve Taşımacılık hizmetlerinde, uygun fiyat, kısa sürede nakliyat ve ödeme kolaylığı avantajlarımızla diğer nakliyat firmalarından 1 adım önde sizlere hizmet veriyoruz. Ödemelerinizin tamamını nakit olarak yapabileceğiniz gibi, dilerseniz bir kısmını nakit bir kısmını kredi kartı ile, dilerseniz de tamamını kredi kartı ile mobil pos cihazlarımız aracılığı ile yapabilirsiniz. Bursa evden eve taşımacılık hizmeti alan ve memnun kalan diğer müşterilerimiz gibi sizlerde bizimle çalıştıktan sonra, yinelenen nakliyat ihtiyaçlarınızda tekrar bizi tercih edecek memnuniyeti yaşamış olacaksınız.

bursa evden eve taşımacılık
bodrum-kurtoglu

Bodrum'dan Bursa'ya Nakliyat ve Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Bodrum’dan Bursa’ya Nakliyat ve Evden Eve Taşımacılık hizmetlerinde Bursa Evden Eve Taşımacılık Hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Bursa Evden Eve Nakliyat hizmetimizi almadan önce, bizleri bodrum nakliyat iletişim sayfamızdaki bilgiler aracılığı ile arayarak bodrum ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

13 araçlık filomuzda eşyalarınızın büyüklüğüne göre hizmet verebileceğimiz her büyüklükte kamyon ve kamyonetlerimiz bulunmaktadır. Araçlarımızın bakımları ve vize işlemleri aksatılmadan yapılmakta, eşyalarınızın güvenli sevkiyatı için firmamız sigortalı taşımacılık prosedürlerini yerine getirmektedir.

Bursa Evden Eve Taşımacılık Hizmeti İçin Merak Ettikleriniz Var İse?

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Fiyat ekspertizi hizmetimiz, Bodrum sınırları içerisinde yer alan müşterilerimiz için geçerlidir. Bursa evden eve taşımacılık hizmeti için, Bodrum’dan Bursa’ya gidecek eşyalarınız var ise ilçemizde ücretsiz olarak gelerek ekspertiz hizmeti veriyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button