Menü Kapat

Bodrumda Nakliyat Hizmetleri

bodrum nakliyat

Bodrumda Nakliyat Hizmetleri İçin Doğru Adres

Bodrumda yaşıyor, şehir içi ya da şehirler arası nakliyat hizmeti için firma arayışı içindeyseniz iletişim butonundan bize ulaşabilirsiniz.

bodrumda nakliyat

Bodrum Kurtoğlu Nakliyat

7/24 Hizmetinizde

Bodrum Kurtoğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık firması olarak 7/24 nakliyat ve taşımacılık taleplerinizde hizmetinizdeyiz.

bodrum-kurtoglu

Kurtoğlu Evden Eve Taşımacılık

Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi

Firmamız bünyesinde bulunan donanımlı araçlarımızın dışında hizmet veren nakliyat ekspertizi aracımız ile eşyalarınızı yerinde ve ücret almadan fiyatlandırıyoruz.

Bodrum'da Ne Kadar Nakliyat Firması Var?

Bodrum’da irili ufaklı bir çok nakliyat firması mevcut. Uzun yıllardır Bodrum’da nakliyat hizmeti veren firma sayısı ise 2 yi geçmemektedir. Filosunda 1 araç olan, ya da kiralık araçla sezonluk olarak nakliyat hizmeti veren çok fazla sayıda oluşum mevcut. Ne yazık ki sanal ortam da web sitesi açarak, kurumsal bir yapısı olmamasına, sabit bir ofisleri, sabit bir iletişim numaraları olmamasına rağmen kendilerini öyle gösteren şahıslar mevcut. Yeni kazandığımız müşterilerimizden bir çoğu, bu merdiven altı nakliyat firmalarından memnuniyetsizlik yaşayarak bizi tercih edenlerden oluşuyor. Donanımlı araçlarımız, alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile Kurtoğlu Nakliyat olarak bir adım önde ilerliyoruz.

Nakliyat Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar Nelerdir?

Bodrum nakliyat hizmeti almak istediğinizde, sizinle paylaşabileceğimiz dikkat etmeniz gereken noktalar başlıkları, aslında müşterilerimizde gözlemlediğimiz ve memnun kaldıkları konular olarak açıklamak istiyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin en büyük dikkat ettiği konu güven. Yerimizi görmek, karşılarında bir muhatap bulmak, ofisimizi ziyaret etmek istiyorlar. Bizde her zaman kapılarımızı açık tutuyoruz. Depolama hizmeti verdiğimiz alanları, ofisimizi gösteriyor, bugün var yarın yok olan firmalardan olmadığımızı ifade etmeye çalışıyoruz. Hemen ücret talep etmiyor, öncelikle memnuniyet sağlayacağımız nakliyat ve taşımacılık hizmetini sunmak için odaklanıyoruz.

Bodrumda Nakliyat Ücretleri?

Nakliyat ücretlerinde 2 lokasyon arası km, taşınacak eşyanın büyüklüğüne göre hizmet vereceğimiz araç, güzergah üzerinde ücretli otoyol vb. rol oynayan faktörler bulunmaktadır. Taban ve tavan fiyat aralığını bizi aradığınızda telefon üzerinden sizinle paylaşabiliyoruz. En sağlıklı fiyatlandırmayı sizlere sunabilmemiz için, ücretsiz olarak verdiğimiz nakliyat ekspertizi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızı güvenle, sigortalı taşımacılık anlayışımızla firmamızı tercih ederek, uygun fiyatlarla iletmek istediğiniz noktaya ulaştırabilirsiniz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button