Menü Kapat

Bodrum Nakliyat Covid19 Önlemleri

bodrum-nakliyat-covid19

Bodrum Nakliyat Covid19 Önlemleri

Bodrum nakliyat covid19 önlemleri başlıklı yazımızda sizlere hem covid19 ile ilgili hemde bodrum nakliyat hizmetlerimizde aldığımız önlemlerimizle ilgili bilgiler vermek istedik. Nakliyat sektörü covid19 salgınının yayılması sürecinde, dikkat edilmesi, titiz ve hijyenik davranılması gereken önemli sektörlerden birisidir. Birçok özel eşyanızı bizlere emanet ediyor, nakliyat sürecinde bizlere güvenerek gönül rahatlığıyla eşyalarınızın naklini bekliyorsunuz. Çalışma arkadaşlarımız, araçlarımız, eşyalarınızın muhafaza edilmesi süreçlerinde dikkat ettiğimiz bir çok konu ve aldığımız önlemler mevcut.

bodrum-nakliyat-covid19

Tüm vatandaşlarımızın dikkat ettiği üzere, çalışma arkadaşlarımızın mesai saatleri dışında da, maske takması, hijyen kurallarına dikkat etmesi gibi konularda sürekli uyarı ve hatırlatmalarda bulunuyoruz. Nakliyat işlemleri sırasında maskesiz ve eldivensiz herhangi bir işlem gerçekleştirmiyoruz. Genel eşyalarınızı ambalajlayarak taşıyoruz, ve özel eşyalarınızı mümkün olan boyutlarda kendi yanınızda nakliye etmenizi rica ediyoruz. Her nakliyat işleminin ardından, anlaşmalı olduğumuz ilaçlama firması ekibine aracımızı ulaştırıyor, aracımızın hem şoför ve yolcu, hemde kasa kısmının tamamını dezenfekte ettiriyoruz. Bodrum dezenfeksiyon hizmetleri alanında Bodrum’un en büyük ilaçlama firmalarından Bodrum İlaçlama ile çalışıyoruz. Eşya yükleme ve indirme süreçlerine, ek bir önlem olarak eşya sahipleriyle aramızda ki mesafenin sosyal mesafe kurallarına uymasına dikkat ediyoruz.

Sağlığınız Bizim İçin Önemli

Bodrum nakliyat olarak sizlere sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetlerinde, yaşanılan tüm olumsuz durumlara karşı yeterli ve gereken önlemleri alarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Bodrum nakliyat covid19 önlemleri başlıklı bu yazımızda aldığımız önlemleri, dikkat ettiğimiz hususları belirtmeye çalışarak sizlere daha güvenilir, daha sağlıklı bir nakliyat hizmetini nasıl gerçekleştirebileceğimizi anlatmaya çalıştık. Aşağıda belirteceğimiz covid19 bireysel önlemlere sizlerinde dikkat ederek, bu salgın zamanında kendinizi, ailenizi ve sevdiklerinizi korumanız için yapmanız gerekenleri inceleyebilirsiniz. Bodrum nakliyat hizmeti almak için bodrum nakliyat iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Ellerinizi sık sık yıkayın.
  • Öksürmek istediğinizde bir mendil kullanın ya da dirsek içine öksürün.
  • Yüzünüze dokunmaktan kaçının.
  • Sosyal hayatınızda mesafe uzaklığınızı koruyun.
  • Mümkün olan zamanlarınızın çoğunda evde kalın.
  • Ateş, öksürük ve solunum yetmezliği şikayetleriniz var ise tıbbi yardım almayı geciktirmeyin.
  • Yerel yönetim ve sağlık kuruluşlarının talimatlarına mutlak surette uyun.
  • Acil bir durumunuz yok ise sağlık tesislerine gitmemeye özen gösterin.
Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button