Menü Kapat

Bodrum Parça Eşya Taşıma

bodrum parça eşya taşıma

Bodrum Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Bodrum parça eşya taşıma hizmeti talepleriniz de Bodrum’un en köklü nakliyat firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Bodrum evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetlerimizin yanında Bodrum sınırları içerisinde bir yerden başka bir yere taşınması gereken, parça eşyalarınızı uygun fiyat garantisi ile bizler aracılığıyla nakliye edebilirsiniz.

bodrum parça eşya taşıma

Parça eşyalarınızı belirttiğiniz adresten belirttiğiniz gün ve saatte alıyor, ulaştırılmasını istediğiniz adrese büyük bir önem ve hassasiyetle taşıyoruz. Nakliye edilmesini istediğiniz eşyalarınızın demonte edilip tekrar monte edilmesi gerekiyor ise, alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız bu konuda sizleri yormadan gereken işlemleri tamamlayacaklardır. Parça eşyaları genel olarak, tüm ev eşyalarını kapsamayan, belirli eşya gruplarını ifade etmek için kullanıyoruz. Bu ürünler beyaz eşyalarınız, koltuk yada kanepeleriniz, az eşyası bulunan bekar yada öğrenci evleri, yazlık – kışlık eşyalarınız, deponuzda bulunan malzemeleriniz olarak nitelendirilebilir. Tüm parça eşyalarınız donanımlı ve güvenli araçlarımız ile, hızlı ve dikkatli bir şekilde yerinizden alınıp, sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde belirttiğiniz lokasyona sorunsuz şekilde ulaştırılmaktadır.

Bodrum Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Bodrum beldesi sınırları içerisinde sizlere sunmuş olduğumuz bodrum parça eşya taşıma hizmetimiz de, sizlere en uygun fiyatları sunabilmek için, bodrum ücretsiz nakliyat ekspertizi yazımızı inceleyebilirsiniz. Sizlere en uygun maliyetli taşımacılık hizmeti sunmak için ücretsiz bir şekilde eşyalarınızı yerinde inceliyor ve fiyatlandırıyoruz.

Bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olup sizlerden herhangi bir fiyat belirleme ücreti talep etmiyoruz. Bodrum genelinde verdiğimiz bodrum parça eşya taşıma hizmetimizi, eşyalarınızı şehir dışına göndermek isterseniz, şehirler arası nakliyat hizmeti olarak ta tercih edebilirsiniz.

Bodrumda Parça Eşya Taşıma Hizmeti Almak İstiyorsanız

Ücretsiz olarak nakliyat ekspertizi yaptırarak en uygun fiyatlara nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İLETİŞİM

Merak Ettiklerinizi Cevaplamaya Çalıştık

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Fiyat ekspertizi hizmetimiz, Bodrum sınırları içerisinde yer alan müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button