Menü Kapat

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

bodrum-canakkale-nakliyat

Bodrum Çanakkale Nakliyat Hizmetlerimiz

Bodrum çanakkale nakliyat hizmetlerimiz, müşteri portföyümüzün yoğun bir şekilde tercih ettiği nakliyat hizmetlerimizden birtanesidir. Uzun yıllardır Bodrum merkez ofis olarak hizmet verdiğimiz nakliyat sektöründe, bodrum çanakkale nakliyat hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla sizlerin hizmetinizdedir. Bodrum ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmetimizle birlikte piyasa fiyatlarından çok daha uygun maliyetlerle ev, ofis, büro ve parça taşıma süreçlerinizi daha uygun bütçelerle gerçekleştirmek için bizi arayabilirsiniz.

Bodrum’a yaklaşık 550 km uzaklıkta bulunan Çanakkale ilçemize nakliyesini gerçekleştirmek istediğiniz eşyalarınızı, dilerseniz belirli bir süre depolama hizmetimizden de yararlanarakta zamana bağlı kalmadan rahat bir süreç olarak yönetebilirsiniz.

bodrum-canakkale-nakliyat
bodrum-istanbul

Geniş bir nakliyat filomuz ile hizmet verdiğimiz şehirler arası nakliyat sektöründe taşınması gereken eşyalarınızın büyüklüğüne göre uygun araç seçimi yapılarak, bodrum çanakkale nakliyat hizmetiniz için daha düşük maliyet oluşturmanın bir yöntemini daha sizlere sunmuş oluyoruz. Sigortalı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri için whatsapp destek hattımızdan bizlere sormak istediğiniz sorularınız var ise iletebilirsiniz. Biz yinede genel olarak bizlere sorulan sorulardan oluşturduğumuz belli başlı konuları aşağıda sizler için cevaplamış olacağız. Nakliyat sektöründe Kurtoğlu Nakliyat olarak hizmet vermemizin dışında Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli bir markamız daha bulunmaktadır. Bozkurt Nakliyat. Bodrum bölgesi ve çevre ilçelerde 20 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetlerimizin içerisinde bodrum kanal açma ve bodrum vidanjör hizmetlerimiz de bulunmaktadır. İlgili linklere tıklayarak bu alanlarda da verdiğimiz hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bodrum Çanakkale Nakliyat Hizmeti için Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İletişim bölümümüz de bulunan telefon numaralarından bizi arayarak, sağ alt köşede gördüğünüz whatsapp destek hattımızdan bize yazarak, dilerseniz de iletişim bölümün de bulunan adresteki ofisimizi ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Nakliyat için merak ettikleriniz?

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button