Menü Kapat

Bodrum Nakliyat Firmamız Sezona Hazır

bodrum-nakliye-firmamiz

Bodrum Nakliyat Firmamız da Hazırlıklar Tamam

Bodrum nakliyat firmamız için covid 19 salgını dönemi yavaşlayan nakliyat işlerinde, zamanı değerlendirmek adına sezona ve sağlıklı günlere hazırlıklar yaptık. 28 Mayısta açıklanan 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle başlayacak normalleşme sürecinin ardından, tüm illerde kalkacak giriş çıkış yasaklarının, nakliyat hizmeti bekleyen tüm müşterilerimize mutluluk verici bir haber olduğunu biliyoruz. Yıllardır bizden hizmet alan ve bu süreçte şehirler arası bazı noktalar için yardımcı olamadığımız müşterilerimiz bulunmakta idi. Almış olduğumuz önlemler ve yapmış olduğumuz hazırlıklar ile hizmet vermeye başlayacağız. Yasaklar kargo ve lojistik süreçleri için geçerli olmasa dahi, eşya ve malzeme sahiplerini etkileyen kısıtlamalar yüzünden bir çok vatandaşımız nakliyat, evden eve taşımacılık, parça eşya nakliyatı gibi taleplerini beklemeye almıştı.

Bodrum Nakliyat Firmamız Rezervasyonlara Başladı

Yasakların kalkmasıyla birlikte kaliteli, güvenilir ve sigortalı taşımacılık hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz bizlerden haber beklemekte. Bizleri arayarak yoğun bir şekilde nakliyat hizmeti almak istedikleri günler için rezervasyon yaptırmaya başladılar. Yeterli sayıda araç filomuz ve personel sayımız olmasına rağmen, çok yoğun bir şekilde randevu almamaya dikkat ediyoruz. Sağlık ve dezenfeksiyon önlemleri gereği, nakliyat işlemini tamamladığımız her sürecin ardından, araçlarımızı garaja çekerek iç ve dış dezenfeksiyon işlemleri uyguluyoruz. Personellerimizin bu süreçte maske ve eldivensiz çalışmaması, mesai saatleri dışında da dezenfeksiyon ve hijyen kurallarına riayet etmelerini takip ediyoruz.

bodrum-parca-esya-tasima

Bu süreçte bizlerden rezervasyon almak isterseniz, bodrum nakliyat iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bodrum nakliyat firmamız da Covid19 salgını ile ilgili aldığımız önlemlerin detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Araçlarımızda yaptığımız hazırlıkları ve bodrum ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmetimizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Bodrum nakliyat firmamız uzun yıllardır Bodrum ilçesin de müşterilerine hizmet veren bir firmadır. İstanbul evden eve taşımacılık, izmir evden eve taşımacılık, antalya evden eve taşımacılık başta olmak üzere tüm Türkiye’ye nakliyat ve evden eve taşımacılık hizmeti veren kurumsal bir şirkettir. Resmi olarak faaliyet gösteren ve tüm taşımacılık sektörü belgelerine ve yeterliliklerine sahip olarak hizmet vermektedir. Bodrum nakliyat denildiğin de ilk akla gelen işletmemiz Kurtoğlu Nakliyat sizlerin memnuniyeti için tüm hızımızla çalışmalarına devam etmektedir.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button