Menü Kapat

Bodrum Ankara Evden Eve Nakliyat

bodrum ankara nakliyat

Bodrum Ankara Nakliyat Hizmetleri

Öncelikle sayfamıza hoşgeldiniz. Bodrum ankara nakliyat hizmetleri ile ilgili arama motorların da arama yaparak ya da sosyal medya aracılığı ile bize ulaşmış olabilirsiniz. Sizlere Kurtoğlu Nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerden birisi olan bodrum ankara nakliyat ve evden eve taşımacılık ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. 20 yılı aşkın süredir nakliyat ve taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız, hem şehir içi, hem de şehirler arası nakliyat hizmetlerin de, yeterli araç sayısı, gerekli yeterlilik belgeleri ve tamamlanan nakliyat işlerinin verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Amacımız, müşterilerimizin uygun fiyatlara nakliyat süreçlerini tamamlaması için gereken şartları onlara sağlamaktır. 

bodrum ankara nakliyat

Bodrum’dan Ankara’ya nakliyat hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize, ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmeti veriyor, ilk olarak en uygun fiyatı sunmak adına çalışmalarımıza bu adımla başlıyoruz. Bodrum Ankara nakliyat hizmetimizi sizlere sunmadan önce, eşyalarınızı yeriniz de inceliyor, sizlere maliyet hesabı çıkartırken uygun araç seçimine karar veriyoruz. Araç seçiminin ardından, kolileme ve paketleme hizmeti isteyip istemediğini not alıyor, ücretsiz nakliyat ekspertizi formumuzu sizlerin talepleri doğrultusun da dolduruyoruz. Eşyalarınızı bulunduğunu lokasyondan hemen almanız ve ulaştırmak istediğiniz lokasyonun da daha hazır olmaması gibi durumlarda, gerekli güvenlik önlemlerini aldığımız yaklaşık 1000 m2 kapalı alanımızda bodrum eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Dilediğiniz takdirde uygun fiyatlarla eşya depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. 

Bodrum Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz Belirli Zamanlarda mı?

Ankara nakliyat hizmetimiz, tamamen sizlerin uygun olduğu ve hizmet almak istediği gün ve saate göre planlanır. Hizmet alımının netleşmesinin ardından nakliyat talebinde bulunduğunuz gün ve saat randevu haline getirilir ve iş planına dahil edilir. Nakliyat hizmetimizden önce paketleme ve kolileme hizmeti de tercih ettiyseniz, nakliyat saatinden önce gerekli işlemlerin tamamlanması için daha erken bir vakitte belirttiğiniz lokasyonda hazır bulunulur. Gerekli nakliyat önlemleri ve dikkatli bir şekilde yükleme işleminin tamamlanmasının ardından nakliyat süreci tamamen başlamış olur. Nakliyat süreçlerimiz tamamen nakliyat sigortası kapsamındadır ve eşyalarınızın olası bir durumda zarar görmesi ihtimaline karşı garanti altındadır. Şimdi ye kadar verdiğimiz hizmetlerimizin için de herhangi bir eşya zayiatı yaşamadık. Fakat her zaman müşterilerimizin haklarını koruyacak şekilde, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirerek bu şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Nakliyat hizmeti ortalama ne kadar zaman da gerçekleşiyor?

Bizden almış olduğunuz nakliyat hizmetlerimiz varış noktasına göre değişiklik gösterebilen teslim sürelerine sahip. Genel olarak nakliyat için yola çıktığımız gün için de sorunsuz tamamlanan bir yolculuğun ardından aynı gün eşyalarınızı yerine ulaştırıyoruz. Bodrum Ankara nakliyat hizmetimizi tercih ettiğiniz de, 1 gün içerisin de eşyalarınızı varış noktasına ulaştırmış oluyoruz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button