Menü Kapat

Yeni Normalde Nakliyat Süreçleri

yeni-normalde-nakliyat-süreçleri

Yeni normalde nakliyat süreçleri başlıklı yazımız da, nakliyat sektöründe ki değişikliklerden bahsetmek istiyoruz. Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat başta olmak üzere verdiğimiz hizmetlerde hijyen çok önemlidir. Şimdiye kadar dikkat ettiğimiz hususlar artık daha fazla önem taşımaktadır. Kullandığınız eşyalarınızla birebir temasta bulunduğumuz için özellikle bu süreçte daha dikkat ediyoruz. 

Çalışma arkadaşlarımızın tamamı nakliyat süreçlerinin başından sonuna kadar eldiven ve maske kullanımına özen göstermektedir. Taşınan eşyalarınız paketli olmasına rağmen birebir temastan kaçınılmaktadır.

Özellikle şehirler arası nakliyat süreçlerinde her türlü zeminde yaşayabilen koronavirüs için dezenfeksiyon işlemleri göz ardı edilmemesi gereken önemdedir. Her nakliyat sürecinin sonunda araçlarımızın yolcu ve taşıma kabinleri dezenfekte edilmektedir. Yeni normalde nakliyat süreçleri hem taşıma işlemini gerçekleştiren personellerimiz hemde hizmet alan müşterilerimiz için önemlidir. 

Çalışma arkadaşlarımızın temasta bulundukları kişiler, vücut sıcakları gün gün takip edilmektedir.

Olası en küçük risk durumunda gerekli tetkiklerin yapılması için hastaneye müracaatta bulunulmaktadır. Şimdiye kadar çalışma arkadaşlarımızdan herhangi birinde koronavirüs rastlanmamıştır.

yeni-normalde-nakliyat-süreçleri

Alınan Önlemler Yeterlimi?

Kurtoğlu Nakliyat olarak aldığımız koronavirüs önlemlerinin yeterli olduğunu düşünüyoruz. Sürekli farklı müşterilere hizmet verdiğimiz için taşıyıcı olmamak adına belirli aralıklarla kan testlerimizi yaptırarak sizleride riske atmıyoruz. Özellikle bu dönemde kalabalık şehirlerden küçük şehirlere yapılan nakliyat işlemlerinde daha dikkatli ve titiz davranmaya özen gösteriyoruz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızda bulunan bilgiler aracılığı ile de sorularınızı iletebilirsiniz.

Özellikle hizmet verdiğimiz Bodrum bölgesinde şehir içi nakliyat hizmetlerinin ardından dezenfeksiyon hizmetide veriyoruz. Böylelikle taşınan eşyalarınızı gönül rahatlığıyla evinize yerleştirebiliyoruz. Dezenfeksiyon hizmetimiz ekstra ücret karşılığında anlaşmalı firmamız ile yapılmakta. Müşterimiz onay verirse taşıma işlemi sonunda tüm eşyaları dezenfekte ettiriyoruz.

Yeni Normalde Nakliyat Süreçleri Olumlu İlerliyor

Günlük vaka sayılarını takip ederek, hizmet vereceğimiz bölgeler hakkında bilgi sahibi oluyor ekstra önlemler almamız gerekirse alıyoruz. Her nereye taşıma işlemi gerçekleştirirsek gerçekleştirelim dönüş yerimiz Bodrum oluyor. Bu sebeple Bodrum halkını riske atmamak için önlemlerimizi üst seviyeye çıkartıyoruz. Aldığımız önlemler müşteri memnuniyeti ve nakliyat süreçleri için olumlu yansıyor. Nakliyat sürecinin başından sonuna müşteri memnuniyetini sağlayarak tamamlıyoruz. Yeni normalde nakliyat süreçlerinden çekinen müşterilerimize gönül rahatlığı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button