Menü Kapat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

istanbul-evden-eve-nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat sektörü, gittikçe kalabalıklaşan nüfus ile orantılı bir şekilde artış göstermektedir. Büyük şehirlere göçlerin fazlalaşması beraberinde yoğunluğu da getirmektedir. Kalabalıklaşan illerdeki nakliyat talepleride artmış durumda. Yeni yapılan binalar ve yükselen kiralar sebebiyle yılın her mevsiminde insanlar evlerini değiştirmek zorunda kalmaktadır. Oturduğu semtten veya evden memnun olmayan kişiler, çareyi taşımakta bulurlar. Bodrum, İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak yapıldığı bir yerdir. Genel olarak Bodrum’dan şehirler arası verdiğimiz nakliyat hizmetlerinin çoğunluğunu İstanbul, İzmir ve Ankara oluşturmaktadır. Buna rağmen Türkiye’nin her iline evden eve nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Nakliyat fiyatlarımız gidilecek varış noktası ve başlangıç noktası baz alınarak hesaplanmaktadır. Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile sorunsuz nakliyat süreçleri için hizmetlerimiz devam etmektedir. Bazı durumlarda ilave personel tedarik ederek büyük nakliyat projeleride sorunsuzca tamamlanmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Nakliyat hizmeti almak için iyi bir araştırma yapmanız gerekir. İşletmemiz belirlenen tarih ve saatte gelir ve taşıma işleminizi gerçekleştirir. Firmamızdan bu konuda en profesyonel hizmeti ve en iyi İstanbul evden eve nakliyat firması aracılığı ile alabilirsiniz. Eşyalarınız sözleşme şartlarına uygun olarak taşınmaktadır. Eğer montaj ve demontaj dâhil anlaşma sağladıysanız belirlenen saatte gelinerek eşyalarınızın demontajı gerçekleştirilir. Eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde profesyonel ekibimiz tarafından paketlenir. Paketlenen eşyalarınız aynı şekilde dikkatle araca yüklenir ve taşınacağınız eve doğru yönlendirilir. Araç eve vardığında çok katlı ise ev asansörlü değil ise gerekli sayıda personel ile evinize taşınmaktadır. Eğer sözleşmenize montajda dâhil ise eşyalarınız taşındıktan sonra montajı da sağlanır. Böylelikle nakliyat hizmetinizi sorunsuz bir şekilde sonlandırmış oluyoruz.

Müşteri Odaklı Profesyonel Hizmet

İşletmemiz çözüm üretmede oldukça başarılı olup eşyaların paketlenmesinde gerçekleşen her aşamayı en ince detaylarına kadar takip etmektedir.  Eşyalarınızı daha taşınma başlamadan sigorta altına alan işletmemiz, güvenli hizmet anlayışını prensip edinmiş şekilde hizmet vermektedir.

istanbul-evden-eve-nakliyat

Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetlerimiz de 1. önceliğimiz bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızın sorunsuzca varış noktasına ulaştırılmasıdır. Bu süreci sorunsuzca tamamladıktan sonra zaten siz değerli müşterilerimizinde memnuniyetini sağlamış oluyoruz. Kurtoğlu Nakliyat olarak memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Bodrum’dan İstanbul’a, ya da İstanbul’dan Bodrum’a tüm süreçlerinizde yanınızdayız. Kurtoğlu Nakliyat İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak teklif alabilirsiniz. Bodrum’da ikamet ediyorsanız nakliyat ekspertizi hizmetimiz ücretsizdir. Nakliyat ödemelerinizi dilerseniz nakit dilerseniz kredi kartıyla yapabilirsiniz. Ödeme seçeneklerimiz sizlere uygun olabilecek seçenekleri içermektedir. Bodrum’da yaşıyorsanız bodrum kanal açma ve vidanjör hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button