Menü Kapat

Bodrumda Nakliyat Firmaları

bodrumda nakliyat firmaları

Bodrumda nakliyat firmaları sektöründe faaliyet gösteren işletmelerimiz Kurtoğlu Nakliyat ve Bozkurt Nakliyat ile 20 yılı aşkın süredir Bodrum’da yaşayan insanlara hizmet veriyoruz. Bodrum ilçe sınırları içinde verdiğimiz taşımacılık hizmetleri dışında, çevre ilçelere ve tüm Türkiye’ye de nakliyat ve taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bodrumda nakliyat firmaları arasında, donanımlı araç filomuz ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin taşımacılık hizmetinden beklentileri olan uygun fiyat / güvenilir taşımacılık beklentilerinizi karşılamak için buradayız.

Bodrum’da yer alan irili ufaklı bir çok nakliyat ve taşımacılık firması bulunmakta. Kurtoğlu Nakliyat olarak bizleri diğer firmalardan ayıran önemli özelliklerimiz, güvene dayalı bir hizmet sunmayı kendimize ilke edinmemizdir. Bodrum’a 90’lı yıllarda yerleşip, yaklaşık 30 yıldır burada yaşayan bir aile olarak, bugünü kurtarsak kârdır mantığıyla değil, güvenilir nakliyat hizmeti vererek sağladığımız memnuniyetle, yeni müşteri portföyleri kazanmaya çalışıyoruz.

Diğer nakliyat firmalarının telefonda verdiği net ücretlerin aksine, ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyor, önce eşyalarınızı görüp mesafe maliyeti çıkartıp, size en uygun fiyata kaliteli taşımacılık hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

bodrum-haritasi

Hizmet verdiğimiz diğer nakliyat konuları sırası ile;

hizmeti olarak sıralanmaktadır. Nakliyat hizmeti verdiğimiz alanlar dışında, tıkanıklık yaşanan durumlarda Kanal Açma ve dolan rögarlarınız için Vidanjör linklerine tıklayarak, bu alanlarda da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Kurtoğlu Nakliyat olarak 20 yılın aşkın süredir Bodrum da ve bir çok şehirde taşımacılık hizmetinin yanı sıra az önce bahsettiğimiz alanlarda da müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button