Menü Kapat

Bodrum Nakliye

bodrum nakliye

Bodrum Nakliye İhtiyaçlarınızda Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız

Bodrum Nakliye hizmetleri alanında yeterli sayıda ki araç filomuz ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 90’lı yıllardan günümüze Bodrum başta olmak üzere çevre ilçe ve diğer bütün illerimize vermiş olduğumuz nakliyat ve taşımacılık hizmetini, Kurtoğlu Nakliyat firmamızdan aldığınız takdirde güvenilir, kaliteli ve sigortalı taşımacılığın rahatlığını yaşarsınız.

bodrum nakliyat bodrum taşımacılık bodrum nakliye bodrum evden eve taşımacılık

Evden Eve Nakliyat, Büro ve Ofis Taşımacılığı, Depolama Hizmeti, Demontaj Montaj ve Paketleme hizmetlerimize ek olarak Ücretsiz Ekspertiz hizmeti de sağlıyoruz.

Çoğu müşterimizin gönül rahatlığıyla tercih ettiği Ücretsiz Ekspertiz hizmetimizde belirttiğiniz adrese gelerek eşya keşfi yapıyor, gidecek adres bilgisini de aldıktan sonra yerinde ücretsiz bir şekilde fiyatlandırıyoruz. Bodrum Nakliye yazımızın devamında merak ettiğiniz bazı soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.

                                                                                                           Teknoloji Uzmanı

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button