Menü Kapat

Bodrum Kanal Açma, Vidanjör ve Nakliyat Hepsi Bir Arada

bodrumda nakliyat

Bodrum kanal açma, vidanjör ve nakliyat sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Firmamızın ismi olan Kurtoğlu Nakliyat‘ı sizlerde duymuşsunuzdur. Kanal açma araçlarımız, vidanjörlerimiz ve nakliyat filomuz ile, Bodrum’da yaşayan vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet sunmak için sürekli çalışıyoruz.  Foseptik çekme işlemleriniz de, tıkanan kanal, lavabo ve giderleriniz de, bir yerden başka bir yere ulaştırmanız gereken ev ya da ofis eşyalarınız da bodrum nakliyat iletişim sayfamızdan bizleri arayabilirsiniz.

Bodrum Kanal Açma Hizmetlerimiz

7/24 kesintisiz şekilde kanal açma ve tıkanıklık giderme hizmetlerimiz devam etmektedir. Yaşadığınız kanal tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, tuvalet ve banyo tıkanıklığı gibi sorunlarda, bizleri arayarak kısa sürede sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Teknolojiyi takip ederek, yeni nesil kanal açma araçları kullanıyor, yaşadığınız sorunların sebebini kameralı tıkanıklık açma cihazlarımız ile tespit ediyor, herhangi bir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan en geç 1 saat içinde tıkanıklığı gideriyoruz. Daha detaylı bilgilere erişmek istiyorsanız, Kurtoğlu Kanal Açma web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

bodrum-kanal-acma
bodrum-kanal-acma-kurtoglu-930x620

Bodrum Vidanjör Hizmetlerimiz

Foseptikleriniz dolduğu ve çekilmesi gerektiği zaman, bizleri arayarak vidanjör talebinde bulunabilirsiniz. Bünyemizde bulunan 4 adet vidanjör kamyonumuz ile, taleplerinize hem Bodrum hemde çevresinde kısa sürede karşılık veriyorum. Bodrum kanal açma hizmetimizin dışında bu alanda da araçlarımız yeni nesil ve donanımlıdır. Çektiğimiz foseptiklerinizi Bodrum Belediyesi Atık Su Arıtma Tesislerine götürüp oraya boşaltım işlemi gerçekleştiriyoruz. Foseptik dolumlarınız dışında, su baskınları, yağmur suyu çekimi, sel baskınları gibi durumlarda da vidanjörlerimiz hizmetinizdedir. Daha yaşanabilir bir çevre ve dünya için atık suların dışarı taşmamasını sağlayabilir, kısa sürede vidanjör hizmeti talep ederek daha yaşanabilir bir dünyaya sizde katkı sağlayabilirsiniz.

bodrum-vidanjor-930x620
bodrum-yağmur-suyu-çekimi

Kurtoğlu Nakliyat olarak Bodrum Kanal Açma, Bodrum Vidanjör ve Bodrum Nakliyat sektörlerine uzun yıllardır hizmet vererek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. Hizmet verdiğimiz konu başlıklarında doğacak talepleriniz de her zaman bizleri arayabilir, uygun fiyatlara kaliteli hizmeti satın alabilirsiniz.  Bodrum kanal açma ve vidanjör hizmetlerimizin detaylarını üstte belirttiğimiz linkten edinebilirsiniz.  İletişim sayfamızda bulunan numaralarımızdan yada whatsapp destek hattımızdan her türlü bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button