Menü Kapat

Denizli Evden Eve Taşımacılık

denizli nakliyat

Denizli Nakliyat ve Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Denizli nakliyat sektöründe de hatırı sayılır müşteri portföyü bulunan Bodrum Kurtoğlu Nakliyat firması olarak, kaliteli, güvenilir ve sigortalı taşımacılık ilkeleriyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bodrum’dan Denizli’ye nakliyat  hizmet taleplerinizde bodrum nakliyat iletişim sayfamızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. 

denizli nakliyat

Denizli Nakliyat

Merkez ofisimizin bulunduğu Bodrum ilçemizden, 250 km uzağımızda bulunan Denizli ilimize haftanın 2 – 3 günü gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat ve anlaşmalı firmalarımıza verdiğimiz taşımacılık hizmetleri ile iki lokasyon arasında kazanılmış tecrübemiz bulunmaktadır. Sigortalı ve kaliteli taşımacılığı ilken edinmiş Bodrum Kurtoğlu Nakliyat firmamızın tek amacı bizlerden hizmet alan müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktadır.

Bodrum’dan Denizli’ye gidecek eşya ve malzemeleriniz de bodrum ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmetimizden yararlanarak, uygun fiyatlı taşımacılık teklifi alabilirsiniz. Taşınması gereken eşya ve malzemelerinizi yerinde görüp, gidilecek lokasyona göre fiyatlandırma işlemimiz ücretsizdir.

Ödemelerinizi dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz nakit olarak gerçekleştirebiliyor olmanız, diğer nakliyat firmalarından bizi ayıran önemli özelliklerimizden biridir.

bodrum-nakit-odeme
bodrum-kredikartı
Ödemelerinizi Hem ile yapabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz diğer nakliyat konuları sırası ile;

hizmeti olarak sıralanmaktadır. Nakliyat hizmeti verdiğimiz alanlar dışında, tıkanıklık yaşanan durumlarda Bodrum Kanal Açma ve dolan rögarlarınız için Bodrum Vidanjör linklerine tıklayarak, bu alanlarda da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Kurtoğlu Nakliyat olarak 20 yılın aşkın süredir Bodrum da ve bir çok şehirde taşımacılık hizmetinin yanı sıra az önce bahsettiğimiz alanlarda da müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Sıkça Sorulan Sorular

 • Eşyaları kim topluyor?
  Eşyalarınızı dilerseniz siz, dilerseniz biz toplayabiliriz. Gıda, deterjan, özel eşyalar, ziynet eşyaları gibi taşınacak malzemelerinizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ziynet eşyalarını taşımak için kabul etmiyoruz. Konusunda deneyimli arkadaşlarımız sizin toplamadığınız eşyalarınız var ise bu eşyaları dikkatli bir şekilde kutulayıp muhafaza edecek ve nakliye aracımıza yükleyecektir. Dilerseniz hangi eşyanızın nerede olduğunu daha kolay hatırlamak adına sizlerde eşyalarınızı kolileyip taşımaya hazır hale getirebilirsiniz.
 • Demontaj – Montaj Ekibiniz var mı?
  Nakliye konusu bizim için eşyaları kapıdan alıp, diğer kapıya bırakmaktan ibaret değildir. Evinizin yada ofisinizin içerisinde bulunan, demonte edilmeden nakliyesinin imkansız olduğu malzemelerinizi çalışma arkadaşlarımız dikkatli bir şekilde söküp paketleyerek, varış noktanızda tekrar montaj işlemini yapıyor, kullanımıza sunuyoruz.
 • Fiyat Ekspertizi Ücretli mi?
  Taşınması gereken eşyalarınız için size uygun araç seçimini ve varış noktası bilgilerini netleştirmemiz gerekiyor. Bu konuda uygun olduğunuz zaman diliminde yerinize gelip ÜCRETSİZ olarak ekspertiz hizmeti veriyor, size en uygun fiyatları belirlemek, bodrum taşımacılık sektöründe kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
 • Taşımacılık Hizmetiniz Sigortalı mı?
  Taşımacılık sektöründe bizim için nakliyat sigortası olmazsa olmazlardan. Araçlarımız ve taşıdığımız eşyalarınız yerinizden taşınmaya başladığı andan varış noktanıza kadar sigorta kapsamındadır.
Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button