Menü Kapat

Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bodrum evden eve nakliyat işlerinde uygulanan bir fiyat hesaplama formülü vardır. Evden eve nakliye fiyat hesaplaması;  ev tipi  (Eşya durumu) + kat durumu + asansör ihtiyacı + gidilecek mesafe durumları göz önünde bulundurularak yapılır. Ayrıca özel talepler, ek hizmet ve ayrıntılı işçilikler de maliyetlerin belirlenmesinde bir diğer etkendir.

2023 yılı ortalama nakliyat fiyatları 3.000 TL den başlamaktadır. Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak Keşif uzmanımız tarafından yerinde tespit ile en uygun fiyatlandırma yapılır. Şehiriçi Nakliyatta taşınma ücreti iş bitiminde eşya tesliminde yapılır. Şehirler Arası Nakliyat’ta ise ücretin yarısı yüklemeden sonra geri kalanı ise indirmede eşya tesliminden sonra yapılır.

Şehiriçi Nakliye ücreti belirleme de en önemli nokta eşya yoğunlunu doğru tespit etmektir. Yoksa daha sonradan ekstradan çıkacak sefer sayısı veya eleman maliyeti yüzünden başta verilen nakliye ücreti artabilir.

Nakliye faturası iş yapıldıktan sonra bir hafta içinde kesilmelidir. KDV mükellefleri ve belirlenmiş alıcılara yapılan yük taşımacılığı hizmetlerinde Alıcılar tarafından 2/10 oranında Kdv tevkifatı uygulanmakta ve KDV-2 beyannamesi ile beyan edilmektedir.

Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak bünyemizde bulunan kamyonet ve kamyonlarımıza göre fiyatlandırma yapmaktayız. Aracın büyüklüğüne göre fiyat artar veya azalır.

Piyano, Para Kasası, Döküm soba, Spor aleti taşımacılığı özel taşımaya girdiğinden doğrudan nakliye ücretini etkiler. 

Bodrumda Asansörlü Nakliyat hizmeti yoktur. İhtiyaç duyulması halinde vinç kiralanarak bu ihtiyaç karşılanır. Bodrum da evler çok katlı olmadığından asansöre ihtiyaç duyulmaz. Şehirlerarası taşımalar da ise gidilen şehirde asansör kiralanarak bu ihtiyaç karşılanır. Asansör maliyeti ekstra hizmet olduğundan bu müşteriye fatura edilir.

Bodrum İstanbul Arası Şehirlerarası Taşımacılıkta önemli konulardan biride eşyanın İstanbul da hangi yakaya nakliyesinin yapılacağıdır. Avrupa yakasına yapılacak olan nakliyeler de köprü geçiş maliyetinden dolayı nakliye fiyatı da artış gösterecektir.

Eşyaların kolilemesi yönünden iki çeşit nakliye çeşidi vardır. Toplamayı (küçük eşyaların kolilemesi) müşterimizin yaptığı ve toplamanın firmamız tarafından yapılarak taşımanın yapılması. Kolilemenin firmamız tarafından yapıldığı taşımalarda zaman, çalışan sayısı ve malzeme maliyeti artacağından bu da doğrudan nakliye fiyatını artıracaktır. Kolilemeyi müşterimizin yaptığı durumlar da istenirse koli tedariği firmamız tarafından yapılabilir.

Hizmet Alanlarımız

Bodrumda Nakliyat

Milas Evden Eve Nakliyat

Bodrumda Depolama Hizmeti

Bodrum İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Bodrum Antalya Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Bodrum Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Bodrum İstanbul Şehirler Arası Parça Eşya Nakliyesi

Bodrum Gündoğan Evden Eve Nakliyat

Bodrum Milas Evden Eve Nakliyat

Bodrum Aydın Evden Eve Nakliyat

Bodrum Mumcular Evden Eve Nakliyat

Bodrum Isparta Evden Eve Nakliyat

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button