Menü Kapat

Bitez Nakliyat

Bodrum Bitez Evden Eve Nakliyat Firmamız Şehir içi ve Şehirler arası profesyonel taşıma hizmeti vermektedir. 

Eşyalarınız firmamızın güvencesi altında taşınır.

Eşyalarınızın paketlenmesi, demonte ve montajı firmamız tarafından yapılır. İsteğe bağlı olarak kolilenmesi de firmamız tarafından yapılır, size sadece süreci takip etmek kalır.

Bodrum Bitez  Evden Eve Nakliyat  hizmeti veren firmamız bütün yarımdaya evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Şehiriçi nakliyat hizmetimiz özel bir taşıma gerekmedikçe tek günde gerçekleşmektedir.

Bodrumda çok katlı yüksek binalar olmasada sokakların dar ve evlerin pencelerinin küçük olmasından kaynaklı bazen taşımalar zor olabilmektedir. Bodrum Kurtoğlu Nakliyat olarak her boy aracımız ve profesyonel ekibimizle bu tarz zorluklara karşı çözümler üreterek taşımanızı stressiz geçmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Bitez Nakliyat hizmetinde en büyük sorunlardan biri eleman konusudur. Evden eve nakliye hizmetini tercih ettiğinizde bünyemizde çalışan profesyonel evden eve elemanları nakliyenizin kolay ve zahmetsiz bi şekilde yapılmasını sağlarlar.

Bodrum Evden Eve Nakliyat ‘ta kullanılacak olan malzemeleri (koli, streç, bant, naylon pıtpıt) firmamız  sizin için tedarik eder. Taşınma günü bütün bu malzemelerle eksiksiz olarak evinize gelinir.

Bodrum Evden Eve Nakliyat yapılırken söküm ve kurulumlar tarafımızca yapılır. (Elektrik işleri ve Klima söküm ve kurulumu bu hizmete dahil değildir.) Evdeki hareketli (gardrop, yatak) eşyalar tarafımızca sökülüp yeni evinizde tekrar montajı yapılır.

Evden Eve Nakliyat hizmetimiz size konforlu taşıma sunar.

Bitez evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, Konacıkta bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Bodrumda Nakliyat

Milas Evden Eve Nakliyat

Bodrumda Depolama Hizmeti

Bodrum İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Bodrum Antalya Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Bodrum Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Bodrum İstanbul Şehirler Arası Parça Eşya Nakliyesi

Mesaj Yaz
Kurtoğlu Nakliyat
Merhaba, Bodrum Nakliyat whatsapp destek hattına hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button