Bodrum Nakliyat Paketleme Hizmeti

Sosyal Medya

Evden eve nakliyat

Kurtoğlu Nakliyat Paketleme , eşyalarınızı, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Büyük Resim

Sosyal Medya

Evden eve nakliyat

Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası

Büyük Resim

Sosyal Medya

Evden eve nakliyat

Ev-İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Evden eve, Bürodan Büroya, Şehir içi, Şehirler Arası, Ambalajlama, Depolama, Monte, Ağır Eşya Nakli, Fuar ve Stand Mazemeleri, Turizm Organizasyon,Banka Nakliye Hizmetleri.

Büyük Resim

Sosyal Medya

Evden eve nakliyat

Monte, Ağır Eşya Nakli, Fuar ve Stand Mazemeleri, Turizm Organizasyon,Banka Nakliye Hizmetleri. Taşımacılıkla ilgili her türlü sorunuz için uzman ekiplerimizle ve her boy kapalı kasa araçlarımızla güvenli, garantili Lüx Taşımacılık Hizmetlerimizi sunarız. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Büyük Resim