Kurtoğlu nakliyat

Bodrum evden eve nakliyat

Kurtoğlu nakliyat her geçen gün sizlerinde desteği ile büyümekte, Uzun yıllardır Bodrum ve civarına Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız şimdi İstanbul şubesi ile hizmet ağını büyüttü

Amacımız

Kalitemizden taviz vermeden her geçen gün üstüne koyarak bu aile ağını büyütmek ve kalıcı olmaktır.

Politikamız

Müşteri memnuniyet anletlerimizden aldığımız geribildirimlerle isteklerinizi yerine getirmk adına çalışmalara ara vermeden devam etmek.

Başarımızın sırrı

İşimizzi sevmek uzman ekip ve işinin ehli insanlarla çalışmak bizi başarıya götüren faktörlerdir.

Teşekkür

Şu ana kadar bizi tercih eden kurum ve kuruluşlara tek, tek teşekkürü bir borç biliriz.

Ofis ve büro taşımacılığı, Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır. Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır.

Ekspertiz hizmeti, Kurtoğlu nakliyat müşteri temsilcileri gelen evden eve nakliyat talebi doğrultusunda, ön görüşme ve eşyaların detayını net olarak saptayabilmek için müşteriden ekspertiz randevusu alır. Konusunda uzman olan eksperi kararlaştırılan gün ve saatte keşif için adrese yönlendirir. Görevli ekspertiz bu görüşme sonrasında, keşif esnasında aldığı notlar doğrultusunda ekspertiz raporu çıkarır. Evden eve nakliyat için fiyat teklifini müşteriye sunar. Teklifin Müşteri tarafından kabul görmesi durumunda karşılıklı olarak sözleşme yapılarak sigorta poliçesi çıkartılır ve evden eve taşınma süreci başlar

Paketleme

Evden Eve Nakliyat. sektöründe hizmet veren bir firmanın tecrübesini ve yaptığı işin kalitesini gösteren belirli ölçütler vardır. Bu ölçütlerin başındaysa paketleme hizmetinin kimler tarafından ve nasıl verildiği gelmektedir.Bu nedenden dolayı Kurtoğlu nakliyat, paketleme işlemlerinde oldukça özenli ve titiz davranmaktadır. Hizmeti veren takım arkadaşlarımız gerekli bilgiye sahip, eğitimli, titiz ve deneyimlidirler.